1873 koxp 1873,Pvp Serverler,Knight Online,Server Tanıtımı,pvp koxp,1299 yama,Pvkoxp,Metin2 hile
Koxpcu Foruma Hoşgeldin Sayın Misafir, Forumumuzdaki Paylaşımlardan Yararlanmak İçin 10 Sn. Üye Ol..!
Forumumuzda Toplam 88 Kategori Var..!
Toplam 10621 Kullanıcımız Var..!
1873 koxp 1873,Pvp Serverler,Knight Online,Server Tanıtımı,pvp koxp,1299 yama,Pvkoxp,Metin2 hile
Koxpcu Foruma Hoşgeldin Sayın Misafir, Forumumuzdaki Paylaşımlardan Yararlanmak İçin 10 Sn. Üye Ol..!
Forumumuzda Toplam 88 Kategori Var..!
Toplam 10621 Kullanıcımız Var..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapVİDEO
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Superior Healing,
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptyC.tesi Şub. 13, 2021 7:58 am tarafından cixface123

» SERİ HIZLI HEAL NOVA.. TBL YENİ GÜNCELLL. XSKİP GAMEGUARD SAOC V7 v28 27 de XSKİP GAMEGUARD DA ÇALISIR yARIM EL TBLLLL
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptyC.tesi Şub. 13, 2021 7:53 am tarafından cixface123

» 1815 Gem Dupe
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptySalı Şub. 11, 2020 10:02 am tarafından g3anxd

» 1299 Seri Skill ...!
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptyCuma Ara. 06, 2019 7:04 am tarafından karaoglan

» Mage Tbl hepsi
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptyCuma Ara. 06, 2019 7:03 am tarafından karaoglan

» Tbl (Gold Bar )
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptyPtsi Haz. 03, 2019 9:29 pm tarafından Abdulkadir

» Kobot +Oto kutu+Oto ts+ Ayarları
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptyPtsi Mart 11, 2019 11:00 pm tarafından hanzo123

» Uzaktan Skill Vurma TBL, Exbilgi Paylaşımı New .
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptyPtsi Mart 11, 2019 10:54 pm tarafından hanzo123

» KoServerKiller v3.5 (vb savaş açmak haber göndermek
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptyC.tesi Şub. 10, 2018 2:00 am tarafından seyfo71

» koxp yapmak isteyen arkadaşlar buyursun
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptySalı Şub. 06, 2018 5:29 am tarafından rop124

» Tbl editleme Videolu anlatım
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptySalı Şub. 06, 2018 5:27 am tarafından rop124

» Soacs Exesini Özellikleri ve 2 pointer
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptySalı Ara. 26, 2017 10:10 pm tarafından pccell

» 1299 combo Nasıl Yapılır?
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptyPtsi Ağus. 21, 2017 6:29 am tarafından sakarya0000

» [SHARE] TBL PACK
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptyCuma Nis. 07, 2017 1:55 am tarafından sello

» Seri 75 skili critical blinding
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptyPtsi Mart 27, 2017 3:37 am tarafından gabriel1903

En çok konu başlayanlar
Admin
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu Vote_lcapserver - Silkroad Hamachili Server Kurulumu Voting_barserver - Silkroad Hamachili Server Kurulumu Vote_rcap 
koxpcular
server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu Vote_lcapserver - Silkroad Hamachili Server Kurulumu Voting_barserver - Silkroad Hamachili Server Kurulumu Vote_rcap 
GoldShield
ModeratorKeKoSytlee
stylist34
Wirane21
eye0fwhich
by_pass__
ym1907
erhan545454
En iyi yollayıcılar
Admin (323)
asnerkol (80)
serverus5 (68)
crex (64)
hasan83 (63)
azecnako (52)
benmesut2 (51)
[émRé] (50)
mykemal (49)
babazar17 (49)
Ayın en aktif yollayıcıları
No user
Anahtar-kelime
minör 2010 skill 0????%2527%2522 koxp seri 2012 2011 nova 1*997 1299 mage

Silkroad Hamachili Server Kurulumu

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu Empty
MesajKonu: Silkroad Hamachili Server Kurulumu   server - Silkroad Hamachili Server Kurulumu EmptyPerş. Tem. 15, 2010 7:58 pm

[CENTER]SRemu Legend lll V.1.157 Üstündede Çalışma Özelliği Bulunuyor.

Sremu Kurulum

İlk önce Download linkimiz

Sremu extraloob.rar ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ...

Evet arkadaşlar indirdiğimiz dosyamz winrardan çıkarttık ve klasörümüze girdik

Sonra ilk olarak içindeki "sro_client_emu" adlı 8,94 mb dosyamız Silkroad n kurulu olduğu yere atıyoruz. ( C/Program Files/Silkroad )

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 76KB.

Sonra host dosyamıza sıra geldi

Host dosyamızı "C/Windows/System32/Drivers/Etc" klasörünün içine atıyoruz

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 76KB.

Dikkat genellikle Etc klasörünün içinde bir host dosyası bulunur ya olup olmadı die düşünüyorsanız benim verdiğim host dosyas 1 kb tır normal olanı ise 0 dır :thumbsup:

Sonraki aşamamız

Visual Basic programıdır

Program genellikle yapılandrma programdır Sremunun ana maddesidir.

Visual Basic 6.0 Download ( diğer versiyonlarda işe yarıyor )

Deposit Files

Rar şifresi : zaxo7

Visual Basic programında kurduktan sonra sıra geldi artık servermıza girmeye

sremu adlı klasöre giriyoruz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 92KB.

prjVBEmu adlı dosyayı açıyoruz ve f5 tuşuna basıyoruz yada yukarıda Play butonuna tıklyoruz

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 167KB.

Ve ardından hemen bir ekran daha açılıyor ve Online Online yazması gerekiyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 169KB.

Ve bundan sonrada yapacağımız olay silkroad ın klasörüne attığımız sro_client_emu dosyasını çalıştrmaktır arkadaşlar.

Ve oyundayız

Account İD : extraloob

Account PASS : extraloob

Sorularnz

"Eee abi bu serverın ismi Extraloob ben kendi servermn ismini ben belirlerim" diyorsanız

"sremu/modules/modLoginserver" adlı dosyayı açıyoruz

Ve hemen ardındanda "CTRL+F" yapıp "Extraloob" adlı kelimeyi taratıyoruz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 174KB.

Zaten 2 tane sonuç çıkacak onların ikisinide koyacağınız server ismiyle değiştiriyorsunuz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 160KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 165KB.

Ve ardından Fileden Save Project diyip çıkıyoruz

"Eee abicim şimdide ben serverda tek başımayım ne .. yicem" diyorsanızda

Hamachi var indirdiğiniz klasörün içinde hamachi diye bir klasör var ona girin ve orada hamachi diye bir rar dosyası bulunuyor.

onu kurun

kurduğunuzda şöle bir hal alacak.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 215KB.

orada gördüğünüz gibi benim Hamachi ip im 5.196.27.95 tir.

sizde kendinize bir hamachi ipsi almış olucaksınız.

sonra bu ip yi "C/Windows/Drivers/Etc" Klasörüne girip hosts dosyasıa sağ tklayp not defteriyle açtığımızda karşmza yazılar çıkacak o yazların en altında 127.0.0.1 yazan yerlerin yerine kendi ipmizi yazacağız.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 131KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 131KB.

sonra "sremu/modules/modLoginServer" a giriyoruz

127.0.0.1 i aratyoruz ve çkan yerlere kendi Hamachi ip mizi yazıyoruz

ve ardındanda yine hamachi klasöründe bulunan Mediapatcher çalıştrıp

Port 15779

IP 1 "sizin hamachi ipniz"

IP 2 "sizin hamachi ipniz"

nizi yazıp patch diyeceksiniz ve kendi servernzda oynayacaksınız

Şİmdi size İD kodlarını sunuyorum arkadaşlar Yenileride bulunuyor.

.spawn İd code canvar çıkartmaya yarar örn : (.spawn 1933 ) manyang

.item bu karakterinize item almanız sağlar bunu genellikle yapamyorlar çünkü sadece itemin idsini yazyorsunuz

örn ( .item 19640 +9 6 ) 9 degree bow sosun +9 almış olursunuz.

.kick oyundaki ismini yazdığınız kişi banlarsnz. (.kick extraloob) gibi

.teleport dilediğiniz yere şınlanabilirsiniz ama ben daha denemedim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

.notice notice yazısı yazarsınız örn ( .notice merhaba millet ) gibi

.speed hızınzı belirlersiniz normal hız ya 10 yada 50 dir ama genellikle ben 500 ü tercih ediyorum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

.spawnnpc npc çıkartırsnız örn ( .spawnnpc npc idsi )

.berserk berserkinizi arttırırsınız örn (.berserk 3 ) gibi

.growthpet pet çıkarmanıza yarar

.weather hava ile oynamanız sağlar 1 normal 2 yağışlı 3 karldır örn ( .weather 2 )

.lvlup level atlamanızı sağlar örn ( 60 levelseniz ( .lvlup 4 ) yazarsanız 64 olursunuz.)

ee abi sen şimdi bana yok işte şunun ardndan şunun idsini yaz dion ama ben nerden bulacam ?? diyorsanız

IDler Dosyası Download

IDler.rar ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ...

İçindekiler

Bütün npc idleri

Bütün Pet idleri

Bütün Teleports idleri

Bütün Transport idleri

Bütün Monster , Chinese item , Europa item , itemsEtc idleri bulunuyor.

Eee abicim ben şimdi oyundan çıkınca char yine eski halini alıyodu bu ölemi ? diyosanızda

Kesinlikle öyle değil arkadaşlar oyun sizi atarsa yada siz oyundan çkarsanız karakteriniz kesinkes ayıtlı kalıyor kanıtı

[url=https://2img.net/r/ihimizer/img229/1...2464863ft5.jpg][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]
[url=https://2img.net/r/ihimizer/img411/4...2480044bi1.jpg][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]
[url=https://2img.net/r/ihimizer/img411/5...2364470zl0.jpg][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]

Arkadaş ben bu charı sevmedim kendime göre char yapıcam diosan
[url=https://2img.net/r/ihimizer/img411/9929/12vm0.jpg][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]
[url=https://2img.net/r/ihimizer/img329/3369/13vi3.jpg][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]

bu resimden yardım alabilirsiniz.

Karakter yaptım havada kaldı diyorsanız

"Sremu/Account" a girin oradan yarattığınız acc a girin

XSection=
YSection=
XPos=
YPos=

Bu yerlerin yerine bunu yazın

XSection=136
YSection=101
XPos=365,7
YPos=1901,7

başka Server a bağlanmak isteyenler

İlk önce hosts dosyasını C/WİNDOWS/SYSTEM32/DRİVERS/ETC KLASÖRÜNE ATIN OLMADI KENDİ HOSTS DOSYANZ NOT DEFTERİYLE AÇIN VE HAMACHİ İP siniİ YAZIN

sıra geldi oyuna girmeye SRemu ve SRemu V2 diye klasörler bulunuyor SRemu da auto spawn ve bir sürü özellik mevcut ancak SRemuv2de mevcut değğil hangisiyle bağlanmak isterseniz bağlann

account olarakta

İD : cengizhan

PASS : cengizhan

İD : extraloob

PASS : extraloob

İD : sremu

PASS : test tir

işte bu kadar.

sro_client_sremu.exe dosyası SRemu klasöründe mevcuttur onu silkroad online n kurulu olduğu yere atın.

Dosya Download

Extraloob SRemu Server.rar ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ...

Eğer old login place te doğanlar acc xsectionlarına şunları yassınlar

XSection=165
YSection=95
XPos=5910
YPos=672

Bide herkes burayı yassın herkes bir arada olsun

:thumbsup: :thumbsup: :beer: :beer: :thumbsup: :thumbsup:

Eee abi ben şimdi öle tek tek spawn yazp canavar çıkartamam kusura bakma bunun bi yolu varmı diosanızda

SRemu New Versiyon

SRemu New Versiyon ÖZellikler

Aouto spawn özelliği

Debug ???? hataları çözümlendi

2 skill sonra debug verme sorunu kalktı canavarlar yürüyorlar ama saldırmıyorlar

Guild özelliği

SRemu Download :
SRemu.rar ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ...

SRemu Ss

[url=https://2img.net/r/ihimizer/img205/5...9242022sp0.jpg][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]
İD : sremu

PASS : test

İD : extraloob

PASS : extraloob

ARKADAŞLAR İLK ÖNCE SREMU TEST İ DENEYİN EĞER OYUNA ALMASSA YADA ALIPTA 2 DK SONRA RUNTİMES ADLI BİR HATA VERİRSE AUTO SPAWN OLAYI YATAR :thumbsup:

Abi benim şimdi sremu auto spawnlı ben şimdi oyuna giriom hemen runtimes hatas alyom ne iş diyosanızda

SRmap programımız anında yetişiyor

Program Map ten sizin nereye gitmmek istiyorsanız oranın X-y kodların sunuyor çok kullanışlı
[url=https://2img.net/r/ihimizer/img135/8069/14yw7.jpg][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]

SRMap Download : SRMap.rar ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ...

Arkadaşlar istiyorsanız modules klasöründe auto spawn dosyasında küçük bir oynama ile istediğiniz canvarı istediğiniz yerde çkartabilirsiniz. :thumbsup: :headbang: :thumbsup: :coffee:

Janganı mujigiler Bastı :mrgreen:

Ss

[url=https://2img.net/r/ihimizer/img71/412...2285506wz7.jpg][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]

Sremu Saçmalıkları

Kadın kıyafeti giyenin hali budur :mrgreen:

[url=https://2img.net/r/ihimizer/img368/4...7332354qu8.jpg][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]

Silkroad Hamachili Server Kurulumu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Silkroad Ayrıntılı Hamachi Server Kurulumu
» 1299 FULL Pvp Server Kurulumu [RESIMLI ANLATIM]
» Metin 2 PvP server arıyoRm Lütfen Çalısan Server !...
» KO-PANEL KURULUMU [RESİMLİ ANLATIM]
» KOK Zor server